Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zdravý Liberecký kraj

odkazy

 

  • Má vlast cestami proměn - Putovní výstava Má vlast cestami proměn přináší svědectví o příznivých proměnách zanedbaných míst a sídel v naší krajině. Díky odhodlání místních lidí a ochotě řady donorů se chátrající stavby mění v důstojné objekty s užitečnou náplní, veřejný prostor dostává novou tvář, sakrální objekty nacházejí svůj ztracený smysl a příroda se nadechuje k novému životu. Pochlubte se proměnou ve vaší obci, městě nebo podle vás vydařenou proměnu podpořte hlasováním. Liberecký kraj je partnerem této akce již čtvrtým rokem. Kompletní informace, přihlášky proměn, hlasování zde.
  • SMART Cities - stránky Ministerstva pro místní rozvoj ČR; cílem těchto stránek je seznámit zástupce měst, úředníky i širokou veřejnost s konceptem Smart Cities, který je vhodnou cestou k udržitelnému rozvoji měst. Jedná se o přístup k chytřejšímu řízení měst, zkvalitnění jejich správy a života ve městech skrze zavádění moderních technologií. Kompletní informace včetně možností finanční podpory zde.