WEBINÁŘ SOBĚSTAČNOST a podpora lokální ekonomiky v regionech: 15. 7. on-line, pak kdykoliv ze záznamu

• 10. 07. 2020 09:56

Květa Vinklátová, radní Libereckého kraje
Jiří Krist, předseda MAS Opavsko
Jitka Doubnerová, vedoucí pracovník SCLLD, OPZ a OPŽP MAS Frýdlandsko, z.s.

Kdy: středa 15. července 2020 od 10:00 h

NSZM ČR pokračuje v sérii webinářů MĚSTA SOBĚ, tentokráte o podpoře soběstačnosti a lokální ekonomiky. Poslechněte si zkušenosti z Libereckého kraje a Opavska.

Dozvíte se:

• jak lze nastartovat a podporovat místní ekonomiku
  • jak funguje podpora regionálních výrobků, výrobců a tradičních řemesel
  • jak může vypadat úspěšná forma spolupráce MAS a kraje
  • o kampani Regiony sobě

Připojte se jedním klikem: http://zdravamesta.cz/webinar / check-in 15.7. od 9:50 /

Těšíme se na Vás, přizvěte, prosím, i další zájemce!

Záznam webináře NSZM i minulé díly jsou k vidění na kanálu webinářů NSZM. Návody k webináři naleznete zde nebo kontaktujte 603 816 856.