VOLNÁ MÍSTA na již 24. celostátní konferenci pro města, obce, mikroregiony a jejich partnery, které zajímá kvalitní rozvoj, komunikace s občany a sdílení zkušeností – UDRŽITELNÉ MĚSTO 2017 ve čtvrtek 7. prosince v Praze

Hujerová Ivana

• 29. 11. 2017 00:00

Ve čtvrtek 7. prosince 2017 se v pražském hotelu Jalta uskuteční celostátní 24. Konference Národní sítě Zdravých měst ČR: UDRŽITELNÉ MĚSTO 2017.

konference NSZM

Konference otevřená workshopem za účasti mezinárodních partnerů se zaměří na sdílení osvědčených postupů v obcích, městech a regionech a na témata související s kvalitou úřadů, udržitelným rozvojem, zapojováním veřejnosti, plánováním a řízením či s mezinárodní spoluprací.

Celostátní přehlídka úspěšných uživatelů metody MA21 je určena pro města, obce, regiony a jejich partnery, které zajímá kvalitní rozvoj, komunikace s občany a sdílení zkušeností a je bez účastnického poplatku. Inspirujte se i Vy nejlepší praxí Zdravých měst a porovnejte Vaše zkušenosti se zahraničními přístupy. Součástí konference je slavnostní ocenění starostů, primátorů, hejtmanů a osobností udržitelného rozvoje.

Témata:

• plánování s občany
  • indikátory udržitelného rozvoje
  • on-line nástroje pro řízení
  • lokální měna
  • mezinárodní spolupráce
  • řízení kvality
  • podpora zdraví
  • senioři
  • adaptace a resilience
  • zapojení podnikatelů

Kompletní informace a bezplatná registrace