Veletrh podpory podnikání a dotačních příležitostí pro firmy z Libereckého kraje - Liberec, 5. říjen

• 22. 09. 2023 00:00

Agentura CzechInvest ve spolupráci s Libereckým podnikatelským inkubátorem LIPO.INK, Agenturou regionálního rozvoje a dalšími regionálními partnery si Vás dovoluje pozvat na Veletrh podpory podnikání a dotačních příležitostí pro firmy z Libereckého kraje.

V jeden okamžik a na jednom místě budete mít možnost konzultovat své projektové záměry či získat potřebné informace o dotačních i nedotačních titulech pro rozvoj vašeho podnikání.

Konzultující subjekty:

• Agentura pro podnikání a inovace API
  • Agentura regionálního rozvoje ARR (SALK, Crystal Valley, Liberecký kraj sobě)
  • CzechInvest
  • CzechTrade
  • Krajský úřad Libereckého kraje (Program na podporu regionálních výrobků)
  • LIPO.INK
  • Národní rozvojová banka
  • Státní fond životního prostředí ČR
  • Technologická agentura České republiky
  • Úřad práce ČR
  • Úřad průmyslového vlastnictví

Účast je bezplatná.
Registrujte se prosím do 4. října 2023 na odkazu zde.
Prostřednictvím registračního formuláře nám do kolonky „poznámka“ uveďte stručný popis projektu, který byste rádi konzultovali.

Více info:
Regionální kancelář CzechInvest pro Liberecký kraj