Podzimní škola Zdravých měst 2020 / Praha: prezenční semináře zrušeny, registrujte se on-line v termínu 7.-9. říjen

• 03. 10. 2020 00:00

ŠKOLA ZDRAVÝCH MĚST | ONLINE 7.-9.10.

Program akce ONLINE [1.1 MB, pdf]

Podzimní Škola Zdravých měst proběhne vzhledem k vyhlášení nouzového stavu ONLINE.

ONLINE VYSÍLÁNÍ proběhne na adrese: http://zdravamesta.cz/skola-online

Akci jsme přizpůsobili aktuálním možnostem a věříme, že Vás i takto zaujme…

- 07.10. od 9h          online OTEVŘENÝ SEMINÁŘ ŠKOLY ZDRAVÝCH MĚST

- 08.-09.10. od 9h    online AKREDITOVANÝ KURZ KOMUNITNÍ PLÁNOVÁNÍ
lektoruje: Dana Diváková, kurz je určen přednostně pro koordinátory ZM a MA21

Na Školu navazuje pouze pro členy asociace zasedání Valné hromady NSZM ČR, 07.10. od 14 h.

Adeptům na závěrečný certifikát současně nabízíme online přezkoušení
- v případě zájmu, prosím, kontaktujte: polackova@nszm.cz, 602 126 213.

Jiné dotazy ke Školám: lexova@nszm.cz, 732 153 171