Národní síť Zdravých obcí, měst a regionů a její nabídka spolupráce v Libereckém kraji - prezentace ze setkání 30. května

• 21. 06. 2023 08:26

ZAJÍMAVÉ a TVŮRČÍ SETKÁNÍ RADNIC ve Vašem kraji!

Proběhlo diskusní setkání ke sdílení dobré praxe i příležitostmi pro rozvoj a spolupráci v rámci Libereckého kraje. Diskuse byla inspirována zkušenostmi „Zdravých měst“ z Libereckého kraje. Řada z nich na akci představila své zkušenosti a ukázkové aktivity v oblasti strategické práce, participace ad.

Akce byla připravena ve spolupráci NSZM ČR a Zdravého Libereckého kraje.
Záštitu pro setkání poskytl pan Martin Půta, hejtman Libereckého kraje.

Akce byla určena zejména pro politické zástupce měst a obcí, pracovníky úřadů a další zájemce.

CO JSME SPOLEČNĚ PROBRALI ?

• Aktuality Libereckého kraje
  • Vybrané příklady dobré praxe radnic Zdravých měst ve Vašem kraji
  • Příležitosti ke spolupráci v rámci asociace Národní síť Zdravých měst ČR
  • Unikátní efektivní služby pro radnice