Diskuse "Zdraví obyvatel - téma před komunálními volbami" přinese informace o kvalitě života v regionech

• 02. 04. 2018 00:00

Dne 25. dubna 2018 se na Magistrátu hlavního města Prahy se uskuteční inspirativní diskusní blok "Zdraví obyvatel - téma před komunálními volbami 2018"

Zdraví je základní součástí a současně i komplexním ukazatelem kvality života obyvatel.

• Jak lze zdraví systémově ovlivňovat?

• Jaké konkrétní nástroje mohou obce v tématu zdraví využívat?

• Kde získají obce potřebná data pro sledování stavu a trendů zdravotního stavu obyvate?

• Existuje dostupná dobrá praxe využitelná v českém prostředí?

Nejen těmito otázkami se bude připravený diskusní seminář zabývat. Účast přislíbili renomovaní experti s dlouholetou zkušeností v tématu zdraví, kteří se uvedenou problematikou budou zabývat jak z pohledu odborného, tak z pohledu politika na místní úrovni.

Veškeré informace naleznete ZDEAkce je otevřena všem zájemcům, účast ZDARMA. Těšíme se na Vaši účast!
Za spolupráci na akci děkuje NSZM ČR svým odborným partnerům:

Ústav zdravotnických informací a statistiky
Ústav pro zdravotní gramotnost
Národní síť podpory zdraví, z.s.
Zdravá Vysočina, z.s.

Zdroj: Národní síť zdravých měst