Aktuality místní Agendy 21: Obhajoby nejvyšších kategorií MA21 se letos uskuteční virtuálně, můžete být u toho

• 22. 10. 2020 00:00

Hodnocení postupu obcí, měst a regionů v letošním ročníku MA21 vrcholí. V první polovině listopadu se uskuteční Obhajoby v místě u těch, které usilují o získání, či obhajobu nejvyšších kategorií  - A a B.

Vzhledem k aktuální situaci organizujeme letošní obhajoby jako virtuální setkání. Všechny se uskuteční v původně plánovaných termínech a časech.

V Křižánkách se obhajoba koná 3. listopadu 2020 od 13 hodin.

V Jihlavě 4. listopadu 2020 od 10 hodin.

V Kopřivnici 10. listopadu od 14 hodin.

Ve Velkém Meziříčí 12. listopadu od 10 hodin.

Obhajoby jsou, stejně jako v minulých letech, veřejné. Máte li o účast zájem, vyplňte, prosím, registrační formulář

Na základě registrace obdržíte pozvánku s odkazem na připojení k on line schůzce. Registrujte se, prosím, do pátku 31.10.2020.

Věříme, že i letošní obhajoby budou inspirativní a obohacující pro všechny zúčastněné.
Těšíme se na setkáni s vámi v dobrém zdraví a s pozitivní myslí.

Zdroj: Oficiální stránky Informačního systému místní Agendy